Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Trzy gry do wypróbowania w ramach Free Play Days!

W ten weekend będziemy mogli wypróbować kolejne trzy tytuły. Jest to idealny moment aby przyjrzeć się temu, co dla nas przygotowano i zdecydować, czy warto je zatrzymać na zawsze! Aktywni abonenci Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych tytułów od piątku, przez cały weekend.

W ten weekend zagramy w:

Embr – jest humorystyczną zręcznościówką nastawioną na kooperację. We współpracy z maksymalnie trzema osobami wcielamy się w strażaków i ruszamy na pomoc. Gasimy pożary ale i ratujemy innych, a to wszystko w określonym czasie, ponieważ każda sekunda jest na wagę złota!


Tour de France 2022 pozwoli nam stać się legendą kolarstwa. Możemy stworzyć własnego kolarza i brać udział w nowych wyzwaniach każdego tygodnia, rywalizując z graczami z całego świata o pierwsze miejsce w rankingu! Znajdziemy dwie wersje gry, na Xbox One i Xbox Series X|S.


Goat Simulator jest symulatorem…kozy! Humorystyczna zręcznościówka, gdzie wcielamy się w kozę o imieniu Pilgor, która biega dookoła z wyciągniętym językiem. Dzięki niemu możemy łapać przedmioty i je przemieszczać. Pilgor sieje spustoszenie, i to dosłownie!

 

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: