Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Przed nami kolejny darmowy weekend z wybranymi grami. Jakie sprawdzimy tym razem?

Dla każdego coś miłego! W ten weekend będziemy mogli wypróbować trzy gry. Aktywni abonenci Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate otrzymują możliwość sprawdzenia kolejnych tytułów od piątku, przez cały weekend.

Oczywiście jak zawsze bywa, dostępna jest zniżka na wybrane pozycje! W ten weekend zagramy w:

Fallout 76 jest sieciowym survivalem w otartym świecie. W grze wcielamy się w bohatera zamieszkującego Kryptę niedaleko Waszyngtonu. Krypta jest jednym z wielu schronów przeciwatomowych które pomogły przetrwać ludziom wojnę. Przeczesujmy ogromną mapę gdzie zbieramy materiały na budowę bazy. W trakcie gry możemy oczywiście spotkać innych graczy.


Outcast – Second Contact to remake gry z 1999 roku, który zabiera nas do alternatywnej wizji rzeczywistości. Wcielamy się w Cuttera Slade’a, doświadczonego elitarnego żołnierza wysłanego z misją ostatniej szansy na obcą planetę. Przemierzamy niesamowity świat, w którym granica między nauką a magią ulega zatarciu. Czeka nas ponad 50 godzin przygód w klimacie sci-fi godnym najlepszych produkcji filmowych!


Lawn Mowing Simulator jest symulatorem, który pozwoli nam pokierować… kosiarką! W grze prowadzimy firmę, która zajmuje się koszeniem trawy. Do dyspozycji dostajemy sprzęt od uznanych producentów.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: