Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Free Play Days oferuje nam trzy zróżnicowane gry. Co konkretnie otrzymaliśmy na ten weekend?

Użytkownicy posiadający aktywny abonament Xbox Live Gold jak i Game Pass Ultimate, mogą po raz kolejny cieszyć się ciekawymi pozycjami do ogrania przez weekend.

Oczywiście jak zawsze bywa, dostępna jest zniżka na niektóre gry. Tym razem sięga ona nawet 75%. Dzięki temu po zakończeniu darmowego weekendu, możecie zakupić grę taniej, gdy ta przypadnie Wam do gustu.

Saints Row The Third Remastered to odświeżona edycja gry z 2011 roku. Jest to humorystyczna, wręcz czasami absurdalna gra, która kojarzy nam się z GTA. Możemy zagrać w pojedynkę jak i w dwuosobowej kooperacji, gdzie jesteśmy Świętymi a miasto jest nasze!


Eiyuden Chronicle: Rising pokaże nam emocjonującą przygodę w starożytnych ruinach z opowieścią o powstaniu miasta z popiołów. W grze skupimy się na eksploracji świata jak i poznaniu historii postaci. Nie zabraknie również potyczek z różnymi przeciwnikami.


Space Crew: Legendary Edition to strategiczno-survivalowa gra symulacyjna, która zachwyci niejedną osobę. Jako kapitan obejmujemy dowodzenie nad własnym statkiem kosmicznym, dzięki któremu będziemy odkrywać galaktykę i bronić Ziemi przed tajemniczym Fazmidami.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: