Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co czwartek poznajemy gry, które będą dostępne do grania za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Nadal możemy grać w The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited a do tego zagramy w Battlefielda V oraz Assetto Corsa Competizione.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to RPG online. Walczymy, wytwarzamy, kradniemy, okrywamy i to w ulepszonej wersji na konsole Series X|S. Chcecie przeżyć ciekawe przygody sami, czy ze znajomymi?

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

 


Assetto Corsa Competizione to wyścigi GT World Challenge. Możemy rywalizować z oficjalnymi kierowcami i zespołami w samochodach na wiernie odwzorowanych torach.

Assetto Corsa Competizione

 


Battlefield V to chyba dla każdego mniej lub bardziej znana gra.  64 – osobowe starcia w klimatach II wojny światowej ale i również wciągająca kampania na dla pojedynczego gracza.

Battlefield V

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: