Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jak co czwartek poznajemy gry, które będą dostępne do grania za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Nadal możemy grać w The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited a do tego zagramy w Battlefielda V oraz Assetto Corsa Competizione.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to RPG online. Walczymy, wytwarzamy, kradniemy, okrywamy i to w ulepszonej wersji na konsole Series X|S. Chcecie przeżyć ciekawe przygody sami, czy ze znajomymi?

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

 


Assetto Corsa Competizione to wyścigi GT World Challenge. Możemy rywalizować z oficjalnymi kierowcami i zespołami w samochodach na wiernie odwzorowanych torach.

Assetto Corsa Competizione

 


Battlefield V to chyba dla każdego mniej lub bardziej znana gra.  64 – osobowe starcia w klimatach II wojny światowej ale i również wciągająca kampania na dla pojedynczego gracza.

Battlefield V

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: