Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gorąca będzie nie tylko pogoda ale i oferta Free Play Days na ten weekend. Sprawdźcie sami!

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

Farming Simulator 22 to najnowsza część najpopularniejszej serii symulatorów rolniczych. W grze wprowadzono zmienne pory roku,  mnóstwo nowych maszyn, roślin i zwierząt. Dodatkową atrakcją są dodane mody, dzięki którym nostalgicznie możemy przenieść się w czasie i zasiąść za kierownicą np. Władimirca T-25 na różnych dodanych mapach.


NASCAR 21: Ignition to gra stworzona z myślą o najpopularniejszych wyścigów samochodowych. Wprowadza nowy poziom autentyczności i atmosfery do serii NASCAR Cup. Otrzymujemy ponad 40 tras, a wśród nich Daytona Road Course czy Circuit of the Americas.


Hell Let Loose jest wieloosobową strzelanką FPS osadzoną w czasie II wojny światowej. W grze znajdziemy się zarówno po stronie Aliantów jak i państwa Osi. Hell Let Loose kładzie nacisk na realizm toczonych walk które rozgrywają się na mapach zaprojektowanych w oparciu o archiwalne dokumenty.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: