Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. Co więc otrzymamy w ramach Free Play Days? Sprawdźmy!

Jak wiadomo, Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

The Crew 2 to wyścigi samochodowe w otwartym świecie. W grze podejmiemy wyzwanie amerykańskiej sceny sportów motorowych, a przy tym zwiedzimy ogromne obszary Stanów Zjednoczonych. Rywalizujemy w wodzie, na lądzie i w powietrzu w grze jednoosobowej lub wraz ze znajomymi.


Saints Row IV: Re-Elected jest udoskonaleniem Saints Row IV w najwyższej rozdzielczości w historii, z poprawionymi wizualnie postaciami wrogów, terenami i cieniami. Oprócz podstawowej wersji gry znajdziemy tutaj nowe misje, ubrania, bronie i wiele innych dodatkowych materiałów. A to wszystko by uratować siebie, Ziemię i całą galaktykę.


Assetto Corsa Competizione jest nie tylko zwykłą grą wyścigową. To oficjalna gra serii wyścigów Blancpain GT organizowanych przez SRO Motorsports Group. Korzystający z zaawansowanych modeli matematycznych silnik gry odzwierciedla nie tylko przyczepność opon, siły aerodynamiczne, parametry silnika, zawieszenie i systemy elektroniczne decydujące o równowadze pojazdu, ale i wpływ uszkodzeń mechanicznych na jego sterowność.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: