Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. Co więc otrzymamy w ramach Free Play Days? Sprawdźmy!

Jak wiadomo, Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

The Crew 2 to wyścigi samochodowe w otwartym świecie. W grze podejmiemy wyzwanie amerykańskiej sceny sportów motorowych, a przy tym zwiedzimy ogromne obszary Stanów Zjednoczonych. Rywalizujemy w wodzie, na lądzie i w powietrzu w grze jednoosobowej lub wraz ze znajomymi.


Saints Row IV: Re-Elected jest udoskonaleniem Saints Row IV w najwyższej rozdzielczości w historii, z poprawionymi wizualnie postaciami wrogów, terenami i cieniami. Oprócz podstawowej wersji gry znajdziemy tutaj nowe misje, ubrania, bronie i wiele innych dodatkowych materiałów. A to wszystko by uratować siebie, Ziemię i całą galaktykę.


Assetto Corsa Competizione jest nie tylko zwykłą grą wyścigową. To oficjalna gra serii wyścigów Blancpain GT organizowanych przez SRO Motorsports Group. Korzystający z zaawansowanych modeli matematycznych silnik gry odzwierciedla nie tylko przyczepność opon, siły aerodynamiczne, parametry silnika, zawieszenie i systemy elektroniczne decydujące o równowadze pojazdu, ale i wpływ uszkodzeń mechanicznych na jego sterowność.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: