Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Co tym razem dla nas przygotowano w ramach Free Play Days? Sprawdźmy!

Jak wiadomo, Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

theHunter: Call of the Wild to jedna z najbardziej wciągających gier myśliwskich w której poznajemy ok. 130 km2 zróżnicowanego świata – od mokradeł i gęstej puszczy po porośnięte bujną roślinnością doliny i rozległe pola uprawne. Wkroczamy do przepięknego otwartego świata tętniącego życiem – od majestatycznych jeleni, przez budzące podziw bizony, aż po niezliczone ptaki, małe zwierzęta i owady występujące w naturze.


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege jest grą typu FPS. Ta taktyczna strzelanka to kolejna osłona serii Rainbow Six w której siły specjalne walczą z terrorystami. Gra kładzie nacisk taktykę, która opiera się nie tylko na umiejętnościach rozważnego poruszania się i wzajemnej odsłony ale i fortyfikację. Ciasne lokacje, w których mamy możliwość burzenia ścian, czy zastawiania pułapek sprawia, że bez zgranego zespołu i komunikacji może być gorąco! Do wyboru dostajemy mnóstwo operatorów, którzy posiadają różne umiejętności i gadżety. Miłym akcentem są polskie postacie w grze.


Dead Island: Riptide Definitive Edition to zremasterowana wersja gry Dead Island Riptide z 2013 roku, zawierająca wszystkie wydane dotychczas dodatki. Jest to gra pierwszoosobowa w której główny nacisk został położony na walkę bronią białą. Czeka nas walka o przetrwanie podczas której rozbijamy głowy, miażdżymy czaszki i odcinamy kończyny dzięki brutalnemu, imponującemu systemowi walki wręcz.

 

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: