Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czwartek to dobry dzień na zapoznanie się z ofertą, dzięki której przez weekend zagramy w wybrane gry. Co tym razem dla nas przygotowano w ramach Free Play Days?

Jak wiadomo, Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

Dead by Daylight to wieloosobowa gra, czerpiąca inspiracje ze wszystkich rodzajów horroru – od mocnych slasherów po przerażające istoty paranormalne. Wcielamy się w niepowstrzymanego zabójcę lub jednego z czwórki ocalałych, próbujących uniknąć straszliwej śmierci.


Diablo III: Eternal Collection jest kompletną (konsolową) edycją popularnego hack’n’slasha, w której znajdziemy grę Diablo III, dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromantów – wszystko w jednym zestawie. Diablo, to gra akcji RPG, w której przemierzamy obszerne krainy podzielone na akty.


Unturned spodoba się fanom Minecrafta ale i nie tylko. Jest to surwiwalowa gra w otwartym świecie umożliwiająca wcielenie się w osobę, która przeżyła epidemię zombie. Przemierzamy mapę w poszukiwaniu wszystkiego, co może się przydać w zachowaniu życia i tworzeniu wyposażenia niezbędnego do zapewnienia sobie ochrony oraz do walki z zombie i innymi graczami.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: