Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Po krótkiej przerwie otrzymujemy trzy gry do wypróbowania. Co tym razem dla nas przygotowano w ramach Free Play Days?

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

Warhammer: Chaosbane Xbox One to wysokiej jakości gra RPG akcji, gdzie w świecie spustoszonym przez wojnę i zdominowanym przez magię musimy stawić czoła hordom Chaosu. Możliwa jest rozgrywka solowa albo z udziałem 4 graczy w trybie lokalnym/online.


Warhammer: Vermintide 2 jest kontynuacją docenionej przez krytyków gry Warhammer: End Times – Vermintide. Walczymy razem ze znajomymi przeciwko siłom Chaosu i Skavenów w grze kooperacyjnej dla 4 graczy. Vermintide 2 rozszerza intensywną walkę pierwszoosobową o zupełnie nową frakcję wroga, 15 nowych ścieżek kariery, drzewka talentów, nową broń, ulepszony system łupów i nie tylko.


Warhammer 40,000: Mechanicus to turowa strategia w której kierujemy oddziałami Adeptus Mechanicus. Ze względu na rozbudowany system walki, gra wymaga od nas właściwego pozycjonowania jednostek na mapach jak i wykorzystywania elementów otoczenia.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: