Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Po krótkiej przerwie otrzymujemy trzy gry do wypróbowania. Co tym razem dla nas przygotowano w ramach Free Play Days?

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

Warhammer: Chaosbane Xbox One to wysokiej jakości gra RPG akcji, gdzie w świecie spustoszonym przez wojnę i zdominowanym przez magię musimy stawić czoła hordom Chaosu. Możliwa jest rozgrywka solowa albo z udziałem 4 graczy w trybie lokalnym/online.


Warhammer: Vermintide 2 jest kontynuacją docenionej przez krytyków gry Warhammer: End Times – Vermintide. Walczymy razem ze znajomymi przeciwko siłom Chaosu i Skavenów w grze kooperacyjnej dla 4 graczy. Vermintide 2 rozszerza intensywną walkę pierwszoosobową o zupełnie nową frakcję wroga, 15 nowych ścieżek kariery, drzewka talentów, nową broń, ulepszony system łupów i nie tylko.


Warhammer 40,000: Mechanicus to turowa strategia w której kierujemy oddziałami Adeptus Mechanicus. Ze względu na rozbudowany system walki, gra wymaga od nas właściwego pozycjonowania jednostek na mapach jak i wykorzystywania elementów otoczenia.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: