Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Poznaliśmy gry, które będą dostępne przez cały weekend. W tym tygodniu otrzymamy możliwość wypróbowania trzech gier. Sprawdźmy, jakie to gry!

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

Tom Clancy’s The Division 2 jest to trzecioosobowa strzelanka, która oferuje zróżnicowane misje i wyzwania w postpandemicznym Waszyngtonie. Kierujemy elitarnym oddziałem aby zapobiec upadkowi miasta.


WRC 10 FIA World Rally Championship jest wyścigową grą, gdzie tryb kariery został uznany jednogłośnie za jeden z najlepiej rozwiniętych i kompletnych w grach wyścigowych. Gra oferuje 20 legendarnych marek, 52 oficjalne zespoły z sezonu 2021, 4 nowe rajdy z sezonu 2021, 6 historycznych rajdów czy też 120 odcinków specjalnych. Dostępna jest także wersja dla konsol Xbox Series X|S.


Lawn Mowing Simulator jest symulatorem, który pozwoli nam usiąść wygonie za sterami… kosiarki! W grze dostępny mamy sprzęt od znanych producentów, a do tego poprowadzimy własną firmę zajmującą się koszeniem trawy.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: