Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Poznaliśmy gry, które będą dostępne przez cały weekend. Co tym razem otrzymaliśmy?

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

Call of the Sea zabierze nas na południowy Pacyfik. Jest to opowieść o miłości i tajemniczej przygodzie, która toczy się w latach ’30. Czy dacie się wciągnąć w bogatą fabularnie przygodę pełną emocji?


Sid Meier’s Civilization VI jest turową grą strategiczną. Naszym zadaniem jest budowa imperium zdolnego przetrwać próbę czasu. Tak więc odkrywamy nowe lądy, tworzymy nowe technologie, pokonujemy wrogów i stawiamy czoła największym przywódcom w historii.


Overcooked! All You Can Eat to kompleta edycja dwóch gier wraz z dodatkową zawartością, gdzie musimy coś upiec lub ugotować. Otrzymujemy tryb kampanii, przetrwania i ćwiczeniowy a także tryb online.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: