Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Przełom kwietnia i maja zapowiada się interesująco. Otrzymamy trzy gry w ramach darmowego weekendu!

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

Moving Out jest zwariowanym symulatorem przeprowadzki, gdzie „kanapowa współpraca” to istotna rzecz! Możemy oczywiście grać w pojedynkę jednak najlepsza zabawa, to wspólna aranżacja wnętrz, gdzie zagramy maksymalnie w 4 osoby.


Embr to humorystyczna gra zręcznościowa, w której gasimy pożary, ewakuujemy ludzi, ratujemy mienie i zarabiamy pieniądze.  W grze napotkamy różne pułapki, zagrożenia i coraz większe niebezpieczeństwa na 25 poziomach. Zagramy w pojedynkę lub wspólnie, w maksymalnie 4 osoby.


Session: Skate Sim jest skierowany do fanów deskorolek ale i nie tylko! W grze położono nacisk na realizm, płynność ruchu i atmosferę. Każdy drążek steruje jedną ze stóp postaci więc musimy nauczyć się, jak nimi poruszać i przenosić ciężar z nogi na nogę, jak podczas jazdy na prawdziwej deskorolce.

 

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: