Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W tym tygodniu otrzymamy standardowo trzy gry w ramach darmowego weekendu.

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

The Elder Scrolls Online – Gotowi przeżyć dowolną przygodę w dowolnej części świata, w dowolnej kolejności? Walcz, wytwarzaj, kradnij, oblegaj lub odkrywaj a także łącz różne rodzaje broni, pancerza i zdolności w tym nagradzanym RPG!


Zobacz także: Aktualizacja gier w Xbox Game Pass – kwiecień #2

Gonner2 jest generowaną proceduralnie platformówką w stylu roguelike. Pełna akcji strzelanka posiada nieliniową strukturę poziomów, które skrywają różne tajemnice.


W Monster Truck Championship zasiadamy za kierownicą tytułowych monster trucków ale  jazda nimi wymaga doskonałej techniki. Dostosujemy monster trucka do swojego sposobu jazdy, gdzie nawet będziemy wykonywać bączki, stawać na przodzie i jeździć na dwóch kołach. Dostępna jest również oddzielna wersja zoptymalizowana pod kątem Xbox Series X|S

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: