Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W ten świąteczny weekend otrzymamy trzy gry w ramach Free Play Days.

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić trzy gry, oto one:

The Elder Scrolls Online – Gotowi przeżyć dowolną przygodę w dowolnej części świata, w dowolnej kolejności? Walcz, wytwarzaj, kradnij, oblegaj lub odkrywaj a także łącz różne rodzaje broni, pancerza i zdolności w tym nagradzanym RPG!


Zobacz także: Spring Sale wystartowało!

Control – jest trzecioosobową grą akcji. Jako Jesse Faden próbujemy uporać się z jej przeszłością. Przed nami wyzwanie, by opanować połączenie zdolności nadprzyrodzonych, modyfikowanego wyposażenia i zmiennego środowiska podczas walki w pełnym realizmu, nieobliczalnym świecie.


Hunting Simulator 2 zabiera nas na polowania, gdzie możemy wybrać sprzęt spośród oficjalnych broni i akcesoriów, a następnie z psem u boku wyruszyć w poszukiwaniu różnych gatunków zwierząt na równinach Kolorado, pustyni Teksasu oraz w lasach Europy.

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: