Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W ten weekend będziemy mogli sprawdzić się w roli menedżera klubu piłkarskiego czy też zadbać o uprawę i ochronę wiecznego drzewa.

Free Play Days to dobry sposób na sprawdzenie gier i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane tytuły. W tym tygodniu będziemy mogli sprawdzić dwie gry, oto one:

Football Manager 2022 Xbox Edition oddaje nam pełną kontrolę nad piłkarskim klubem. Rozwój drużyny, zarządzanie finansami ale i również rozmowa motywacyjna to tylko klika kluczowych zadań menedżera. Gra opiera się głównie o rozgrywkę jednoosobową, jednak jest możliwość gry multiplayer.


Zobacz także: Aktualizacja gier w Xbox Game Pass – kwiecień #1

Grow: Song of the Evertree to zapierający dech w piersiach symulator budowy z otwartym światem i elementami przygodowymi. Drzewo Evertree zaczyna obumierać a my, jako ostatnia przedstawicielka alchemików Everheart, musimy o nie zadbać i ochronić.


 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: