Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

W ten weekend będziemy mogli sprawdzić trzy gry w ramach Free Play Days. Zobaczmy więc jakie!

Free Play Days to dobry sposób na wypróbowanie gier. Posiadacze aktywnych abonamentów Xbox Live Gold oraz Game Pass Ultimate mogą standardowo przez cały weekend sprawdzić wybrane trzy tytuły.

Warhammer: Chaosbane to wysokiej jakości gra RPG akcji, gdzie w świecie spustoszonym przez wojnę i zdominowanym przez magię musimy stawić czoła hordom Chaosu. Możliwa jest rozgrywka solowa albo z udziałem 4 graczy w trybie lokalnym/online.


Hunt: Showdown łączy w sobie elementy PvP i PvE. Część graczy rusza w pościg za potwornym celem a po odnalezieniu i zgładzeniu monstrum, drużyna otrzymuje nagrodę, tym samym stając się celem innych łowców, którzy zdołali przeżyć do tego momentu.


Narita Boy jest grą przygodowo-zręcznościową, gdzie wcielamy się w rolę legendarnego bohatera uwięzionego jako cyfrowe echo w pikselowym wymiarze Digital Kingdom. Czy dasz się porwać grafice w stylu retro, ożywionej dzięki ręcznie rysowanym animacjom?


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: