Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jak co tydzień poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Jakie więc tytuły będą dostępne przez najbliższy weekend? Oto one:

Star Wars: Squadrons to kosmiczna strzelanka gdzie zasiadamy za sterami takich myśliwców jak X-wing czy TIE. Dostosowujemy wyposażenie i przedmioty kosmetyczne. Historia opowiedziana jest z perspektywy dwóch pilotów.


Tennis World Tour 2 oferuje nam wcielenie się w gwiazdy światowego tenisa albo stworzenie własnego gracza. Możemy sprawdzić się w grze singlowej lub deblowej jak i rzucić wyzwanie znajomym w trybie lokalnym lub online.


West od Dead jest izometryczną strzelanką osadzoną w 1888 roku. Wkraczamy zatem do ponurego, bezlitosnego świata miasteczka Purgatory w dynamicznej strzelance łączącej płynność gry na dwa drążki z taktycznym korzystaniem z przeszkód.


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: