Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co tydzień poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Jakie więc tytuły będą dostępne przez najbliższy weekend? Oto one:

Star Wars: Squadrons to kosmiczna strzelanka gdzie zasiadamy za sterami takich myśliwców jak X-wing czy TIE. Dostosowujemy wyposażenie i przedmioty kosmetyczne. Historia opowiedziana jest z perspektywy dwóch pilotów.


Tennis World Tour 2 oferuje nam wcielenie się w gwiazdy światowego tenisa albo stworzenie własnego gracza. Możemy sprawdzić się w grze singlowej lub deblowej jak i rzucić wyzwanie znajomym w trybie lokalnym lub online.


West od Dead jest izometryczną strzelanką osadzoną w 1888 roku. Wkraczamy zatem do ponurego, bezlitosnego świata miasteczka Purgatory w dynamicznej strzelance łączącej płynność gry na dwa drążki z taktycznym korzystaniem z przeszkód.


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: