Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jak co tydzień poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Jakie więc tytuły będą dostępne przez najbliższy weekend? Oto one:

Chivalry 2 to sequel wydanej w 2012 roku wieloosobowej walki z perspektywy pierwszej osoby, zainspirowanej średniowiecznymi bitwami z filmów. Na polu bitwy zmierzy się 64 graczy.


Trailmakers jest sandboxową grą eksploracyjną w której przemierzamy świat w skonstruowanych przez siebie pojazdach czy innych maszynach. Jedynie, co może nas ograniczyć, to własna wyobraźnia!

 

Zobacz także: W te gry w Game Pass PC zagramy w dniu premiery!


Black Desert to gra MMORPG w której doświadczamy szybkiej, pełnej akcji walki, a także zapolujemy na potwory i wielkich bossów. Oferuje ona zapierające dech w piersiach walki i wojny oblężnicze, ale także eksplorację i różnorodne treści związane z umiejętnościami życiowymi.


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: