Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co tydzień poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Jakie więc tytuły będą dostępne przez najbliższy weekend? Oto one:

Chivalry 2 to sequel wydanej w 2012 roku wieloosobowej walki z perspektywy pierwszej osoby, zainspirowanej średniowiecznymi bitwami z filmów. Na polu bitwy zmierzy się 64 graczy.


Trailmakers jest sandboxową grą eksploracyjną w której przemierzamy świat w skonstruowanych przez siebie pojazdach czy innych maszynach. Jedynie, co może nas ograniczyć, to własna wyobraźnia!

 

Zobacz także: W te gry w Game Pass PC zagramy w dniu premiery!


Black Desert to gra MMORPG w której doświadczamy szybkiej, pełnej akcji walki, a także zapolujemy na potwory i wielkich bossów. Oferuje ona zapierające dech w piersiach walki i wojny oblężnicze, ale także eksplorację i różnorodne treści związane z umiejętnościami życiowymi.


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: