Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Właśnie poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Na jakie tytuły możemy liczyć tym razem?

RiMS Racing pozwoli nam nie tylko wcielić się w rolę motocyklisty ale i inżyniera czy mechanika. Czeka na nas osiem najpotężniejszych europejskich i japońskich maszyn, które został odtworzone w najdrobniejszych szczegółach dzięki bliskiej współpracy z każdym z producentów.


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to taktyczna strzelanka wieloosobowa, gdzie rozgrywa się walka pomiędzy dwoma drużynami (5v5). Gracze atakują i bronią danego celu. Gra jest stale rozwijana a w każdym sezonie pojawia się zupełnie nowa zawartość.

Zobacz także: Aktualizacja gier w Xbox Game Pass na grudzień!


Night Call jest grą detektywistyczną utrzymaną w klimatach noir. Masz dwa zadania: rozwiązać zagadkę morderstw i zarobić dość pieniędzy, by starczyło na opłaty. Odgrywamy dwie role (taksówkarza i detektywa) – każda z nich stawia inne priorytety, które z czasem mogą wzajemnie się wykluczać.


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: