Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Właśnie poznaliśmy gry, które będą dostępne za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Na jakie tytuły możemy liczyć tym razem?

RiMS Racing pozwoli nam nie tylko wcielić się w rolę motocyklisty ale i inżyniera czy mechanika. Czeka na nas osiem najpotężniejszych europejskich i japońskich maszyn, które został odtworzone w najdrobniejszych szczegółach dzięki bliskiej współpracy z każdym z producentów.


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to taktyczna strzelanka wieloosobowa, gdzie rozgrywa się walka pomiędzy dwoma drużynami (5v5). Gracze atakują i bronią danego celu. Gra jest stale rozwijana a w każdym sezonie pojawia się zupełnie nowa zawartość.

Zobacz także: Aktualizacja gier w Xbox Game Pass na grudzień!


Night Call jest grą detektywistyczną utrzymaną w klimatach noir. Masz dwa zadania: rozwiązać zagadkę morderstw i zarobić dość pieniędzy, by starczyło na opłaty. Odgrywamy dwie role (taksówkarza i detektywa) – każda z nich stawia inne priorytety, które z czasem mogą wzajemnie się wykluczać.


Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: