Free Play Days na początek października

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czwartek to dzień w którym poznajemy gry które będziemy mogli sprawdzić w ramach Free Play Days. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Na co możemy liczyć w tym tygodniu?

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. W tym tygodniu zagramy w Pathfinder: Kingmaker – Definitive Edition, NASCAR Heat 5 i Overcooked! All You Can Eat.

Kingmaker – Definitive Edition  to kompletna wersja solowej gry RPG, gdzie z drużyną przemierzamy i podbijamy Skradzione Krainy leżące w tajemniczym, skonfliktowanym i mającym bogatą historię świecie Golarion. Walczymy w czasie rzeczywistym lub, opcjonalnie, turowo.

pathfinder


NASCAR Heat 5  zawiera wszystkie oficjalne zespoły, kierowców i samochody z trzech serii NASCAR National Series oraz Xtreme Dirt Tour, ścigających się na 39 autentycznych torach. Gra posiada wciągającą karierę, Szybki wyścig, nowy tryb sesji testowej oraz tryb wieloosobowy, zarówno online, jak i na podzielonym ekranie.

nascar


Overcooked! All You Can Eat połączenie dwóch, dobrze znanych nam gier – Overcooked! i Overcooked! 2. Posiada w pełni zintegrowany tryb gry wieloosobowej online. Do dyspozycji dostajemy tryb kampanii, przetrwania i ćwiczeniowy. Gra zawiera opcje ułatwień dostępu, dzięki którym jak najwięcej graczy może dołączyć do kulinarnej zabawy.

overcooked

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: