Free Play Days na ostatni tydzień września

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czwartek to dzień w którym poznajemy gry które będziemy mogli sprawdzić w ramach Free Play Days. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały. Na co możemy liczyć w tym tygodniu?

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. W tym tygodniu zagramy w Monster Energy Supercross 4, Outward i Golf With Your Friends.

Monster Energy Supercross 4 to oficjalna gra wideo mistrzostw Monster Energy AMA Supercross. Ścigamy się się na 11 stadionach i 17 torach sezonu, budujemy wyjątkowe tory jak i dążymy do sukcesu w trybie kariery.

motocross


Outward to RPG z realistyczną rozgrywką, gdzie musimy stawić czoła niebezpiecznym warunkom i przetrwać w pięknym lecz niebezpiecznym świecie Aurai. Możemy grać w pojedynkę lub ze znajomymi, w trybie split screen, lokalnym jak i online.

Outward


Golf With Your Friends czyli golf na wesoło. Posiada tryb wieloosobowy dla 12 graczy, gdzie sprawdzimy różne tryby gry takie jak klasyczny minigolf, grę w kosza czy hokej.

golf with your friends

 

Na jakie promocje możemy liczyć?

 

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: