Free Play Days na majówkę!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Darmowe weekendy z grami to idealna okazja dla osób niezdecydowanych do wypróbowania gier. Tym razem mamy gigantyczne samochody jak i roboty.

Do poniedziałku możemy wypróbować Monster Truck Championship. Jest to dobra propozycja dla fanów zawodów freestyle’owych którzy lubią kręcić bączki, jeździć na dwóch kołach jak i wykręcać inne niesamowite rzeczy. Do dyspozycji dostajemy 25 aren na których możemy sprawdzić 16 dostępnych pojazdów Monster Truck.

Monster Truck Championship

Drugą darmową grą na weekend jest Override 2: Super Mech League. Jeśli nie jesteście fanami dużych kółek to być może spodoba Wam się gra o dużych robotach. Jako zmechanizowani obrońcy ziemi bierzemy udział w turniejach mechów. Unikatowe umiejętności, ataki i ruchy pomogą nam piąć się po szczycie tabeli w trybie kariery. Oprócz tego możemy podjąć walkę online jak i lokalnie z trzema innymi graczami.

Override 2: Super Mech League

Nasz postępy zostaną zachowane również w przypadku jakiegokolwiek powrotu do tytułu w przyszłości.

Gry zostały zoptymalizowane dla konsole Series X|S i aktualnie znajdują się na promocji więc jest to świetna okazja by je przetestować i zdecydować, czy pozostaną Waszą własnością.

Na jakie więc edycje możemy liczyć?

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: