Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jak co czwartek poznajemy gry, które będą dostępne do grania za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Tym razem możemy wypróbować The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, Hood: Outlaws & Legends i I Am Bread.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to RPG online. Walczymy, wytwarzamy, kradniemy, okrywamy i to w ulepszonej wersji na konsole Series X|S. Chcecie przeżyć ciekawe przygody sami, czy ze znajomymi?

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited


Hood: Outlaws & Legends to gra gdzie wraz z drużyną banitów spróbujemy wykraść skarb bezlitosnym władcom w mrocznym i okrutnym średniowiecznym świecie. Oferuje dynamiczne napady wieloosobowe PvPvE. Przejdziecie do legendy?

Hood: Outlaws & Legends


Zobacz także: Start Your Engines Sale: Wyprzedaż gier wyścigowych!

I Am Bread to nic innego jak przygody Chlebka, który chce zostać… tostem. Pomóżmy pokonać kuchnię i resztę domu aby mógł dostać się na zewnątrz. Gra oferuję złożoną fabułę a oprócz tego znajdziemy dodatkowe tryby, gdzie np. będziemy się ścigać obwarzankami. Czekacie na tą grę z wypiekami na twarzy?

I am bread

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: