Free Play Days na ten weekend

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co czwartek poznajemy gry, które będą dostępne do grania za darmo przez cały weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Tym razem możemy wypróbować The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited, Hood: Outlaws & Legends i I Am Bread.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited to RPG online. Walczymy, wytwarzamy, kradniemy, okrywamy i to w ulepszonej wersji na konsole Series X|S. Chcecie przeżyć ciekawe przygody sami, czy ze znajomymi?

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited


Hood: Outlaws & Legends to gra gdzie wraz z drużyną banitów spróbujemy wykraść skarb bezlitosnym władcom w mrocznym i okrutnym średniowiecznym świecie. Oferuje dynamiczne napady wieloosobowe PvPvE. Przejdziecie do legendy?

Hood: Outlaws & Legends


Zobacz także: Start Your Engines Sale: Wyprzedaż gier wyścigowych!

I Am Bread to nic innego jak przygody Chlebka, który chce zostać… tostem. Pomóżmy pokonać kuchnię i resztę domu aby mógł dostać się na zewnątrz. Gra oferuję złożoną fabułę a oprócz tego znajdziemy dodatkowe tryby, gdzie np. będziemy się ścigać obwarzankami. Czekacie na tą grę z wypiekami na twarzy?

I am bread

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: