Free Play Days

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jak co czwartek poznajemy gry, które będą za darmo przez weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Tym razem możemy wypróbować Battlefield 4, AO Tennis 2 i Neon Abyss.

Battlefield 4 chyba każdy zna. Oprócz rewelacyjnego trybu wieloosobowego posiada ciekawą kampanię w której między innymi będziemy musieli ewakuować amerykańskich VIP-ów z Szanghaju.

Battlefield 4

AO Tennis 2 spodoba się sportowcom ale i nie tylko. Posiada tryb kariery a także tryb Akademii gdzie będziemy mogli tworzyć własne korty tenisowe. Ponadto przygotowano ciekawą rywalizację – rakieta w rakietę z najlepszymi tenisistami i tenisistkami świata.

AO Tennis 2

Neon Abyss platformówka rougelike. Jako członek Grim Squadu będziemy odblokowywać nowe komnaty, przedmioty, bossów a do tego czekają na nas losowe minigry. Należy pamiętać, że każdy loch jest unikatowy i dopasowuje się do naszego stylu gry.

Neon Abyss

 

Gry aktualnie znajdują się na promocji więc jest to świetna okazja by je przetestować i zdecydować, czy pozostaną Waszą własnością.

Na jakie więc promocje możemy liczyć?

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: