Free Play Days

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jak co czwartek poznajemy gry, które będą za darmo przez weekend. Jest to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Tym razem możemy wypróbować Battlefield 4, AO Tennis 2 i Neon Abyss.

Battlefield 4 chyba każdy zna. Oprócz rewelacyjnego trybu wieloosobowego posiada ciekawą kampanię w której między innymi będziemy musieli ewakuować amerykańskich VIP-ów z Szanghaju.

Battlefield 4

AO Tennis 2 spodoba się sportowcom ale i nie tylko. Posiada tryb kariery a także tryb Akademii gdzie będziemy mogli tworzyć własne korty tenisowe. Ponadto przygotowano ciekawą rywalizację – rakieta w rakietę z najlepszymi tenisistami i tenisistkami świata.

AO Tennis 2

Neon Abyss platformówka rougelike. Jako członek Grim Squadu będziemy odblokowywać nowe komnaty, przedmioty, bossów a do tego czekają na nas losowe minigry. Należy pamiętać, że każdy loch jest unikatowy i dopasowuje się do naszego stylu gry.

Neon Abyss

 

Gry aktualnie znajdują się na promocji więc jest to świetna okazja by je przetestować i zdecydować, czy pozostaną Waszą własnością.

Na jakie więc promocje możemy liczyć?

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: