Free Play Days

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Darmowe weekendy z grami to idealny moment na ich wypróbowanie i zdecydowanie, czy nas do siebie przekonały.

Tradycyjnie przez cały weekend aż do poniedziałku każdy posiadacz Xbox Live Gold jak i Xbox Game Pass Ultimate ma możliwość wypróbowania trzech gier. Tym razem możemy wypróbować Far Cry 5, Unturned i Bee Simulator.

Far Cry to seria chyba każdemu znana. W piątce odwiedzimy Hope County w stanie Monatna gdzie będziemy musieli zmierzyć się z przywódcą kultu – Josephem Seedem. Podczas wykonywania różnych misji zwiedzimy piękne lokacje zarówno sami jak i w grze kooperacyjnej.

Far Cry 5

Zobacz także: Wyprzedaż serii Far Cry w Microsoft Store

Unturned spodoba się fanom Minecrafta ale i nie tylko. Jest to surwiwalowa gra w otwartym świecie gdzie zdobywamy uzbrojenie czy tworzymy różne zasoby. Posiada 8 rozległych map na których wraz z 24 znajomymi możemy przeżywać wspólnie ciekawe przygody.

Unturned

Bee Simulator to nic innego jak… bycie pszczołą! Tętniący życiem świat, zbieranie pyłków i ratowanie ula – to wszystko w tej uroczej i pięknej grze gdzie możemy zaprosić znajomych do trybu kooperacji czy PvP na podzielonym ekranie.

Bee Simulator

Gry aktualnie znajdują się na promocji więc jest to świetna okazja by je przetestować i zdecydować, czy pozostaną Waszą własnością.

Na jakie więc promocje możemy liczyć?

Źródło: microsoft.com

Autor wpisu:

Picture of Katarzyna Pruska

Katarzyna Pruska

Przygodę z grami zaczęłam od Commodore 64 – dzięki starszemu rodzeństwu. Fanka dużych produkcji w 4K ale także indyków. Z „Zielonymi” od 2013r. GT: John McC1ain007

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: