Forza Motorsport 7 nagrodzona w kategorii najlepszej gry wyścigowej na GC2017

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bez wątpienia, najnowsza odsłona Forzy będzie wielkim hitem i najlepiej wyglądającą samochodówką!


Tegoroczny Gamescom zaoferował miłośnikom motoryzacji niejeden tytuł w tematyce wyścigów samochodowych. Jak się okazuje, największą furorę zrobiła ekskluzywna produkcja na platformę Xbox od Turn 10. Forza Motorsport 7 otrzymała wyróżnienie za najlepszą grę wyścigową na Gamescom 2017, o czym poinformowali twórcy na swoim twitterowym profilu.

To kolejna, wielka satysfakcja dla deweloperów, ponieważ nie pierwszy raz zdobywa nagrodę na targach gier wideo. Taka sama sytuacja miała miejsce po tegorocznym Electronic Entertainment Expo (E3) w Los Angeles. Forza Motorsport przebiła takie produkcje jak Need for Speed Payback, The Crew 2, Project Cars 2 oraz największego rywala odpowiadającemu FM7, czyli Gran Turismo Sport. 

Premiera gry coraz bliżej i pojawi się w sklepach 3 października. Należy również przypomnieć, że pre-orderowcy edycji Ultimate otrzymają wcześniejszy dostęp do gry, tj. 29 września.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: