Forza Motorsport 7 Demo zastąpiona wersją Trial

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nowa aktualizacja zmienia wersję demonstracyjną w próbny egzemplarz. Zagraj bezpłatnie przez cztery godziny w pełną wersję Forza Motorsport 7.

Wydane we wrześniu Demo najnowszej odsłony najlepszych wyścigów na konsoli Xbox One zostało zdjęte ze sklepu Xbox. Oferowało ono jedynie trzy wyścigi w trzech różnych lokacjach i pojazdach. Jeden z nich oferował przejażdżkę Porsche 911 GT2 RS (2018) w Dubaju, drugi ciężarówką Mercedes-Benz #24 Tankpool24 (2015) na torze Mugello, a w ostatnim doświadczyliśmy zmiennych warunków pogodowych w Nissan #1 Nismo Motul Autech GT-R (2015) na słynnym Nürburgringu.

Wraz z grudniową aktualizacją, edycja demo została zastąpiona czterogodzinną wersją próbną, którą pobierzecie bezpłatnie na Xbox One i Windows 10. Trial obejmuje dostęp do pełnej wersji gry Forza Motorsport 7, gdzie możecie uczestniczyć w pierwszych godzinach Forza Driver’s Cup, a także oferuje gry wieloosobowe i ligi. Do dyspozycji jest również ponad 700 samochodów i 32 tras z pełnej wersji. Po zakończeniu okresu próbnego można kupić pełną wersję gry i kontynuować rozgrywkę nie tracą postępów.

Ci, którzy już zdążyli pobrać wcześniejsze demo, wciąż mogą grać w nie bez ograniczeń. Wersję próbną, czyli tak zwany Trial, możecie pobrać w linku poniżej.

 


Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: