Forza Motorsport 7 potrzebuje blisko 100GB miejsca na dysku

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zamówiliście najnowszą odsłonę Forzy? Przygotujcie zatem sporo miejsca na dysku.

Już wkrótce odbędzie się premiera Forzy Motorsport 7, więc twórcy udostępniają kilka szczegółów dotyczących pierwszego uruchomienia. Za niecałe dwa tygodnie, nabywcy wersji Ultimate będą ścigać się 4 dni wcześniej niż pozostali gracze. Turn 10 uprzedził na forum gry, że należy przygotować sporo wolnego miejsca, ponieważ całość ważyć będzie aż 95 GB danych. To bardzo dużo, jednak pamiętać należy, że w FM7 czeka na nas ponad 700 samochodów, 32 staranie odwzorowanych torów i obszerna linia kariery. Do tego dochodzą wszelkie wydarzenia i tryby multiplayer, które są stale aktualizowane. Warto nadmienić, że tylko 45GB danych  znajdzie się na płycie blu-ray, a pozostałe 50GB będzie dodatkowo pobrane z sieci.

Turn 10 uspokaja graczy, którzy długo będą musieli czekać na pobranie aktualizacji. Aby uruchomić FM7 i zacząć ścigać się w świecie super samochodów, wystarczy odtworzyć ją z płyty. Jednak jeszcze więcej doświadczymy z gry, kiedy zainstalujemy dostępny na starcie update zawartości. W aktualizacji znajdą się m.in. nowe zawartości w pucharze Forza Driver, wydarzenia, a nawet osiągnięcia i nagrody do zdobycia.

»Zobacz również: Demo Forza Motorsport 7 już za kilka dni

Twórcy pragną poinformować tym samym, że nie wszystkie funkcje będą dostępne na start, jak choćby Dom aukcyjny, wydarzenia Forzathon czy dostępne ligi. Dopiero gdy dołączy większa społeczność graczy do Forzy Motorsport 7, zostaną one uruchomione.

Przygotować należy zatem miejsce na dysku, zanim zaczniemy instalować najlepszą grę wyścigową tego roku. Nabywcy Xboksa One X będą potrzebować go jeszcze więcej, ponieważ tam otrzymamy wysokiej jakości rozgrywkę w natywnym 4K z płynnością 60 klatek na sekundę. Aktualizacja dla nowej konsoli Microsoftu zostanie udostępniona bezpłatnie w dniu premiery urządzenia, tj. 3 października. Demo gry otrzymamy już za kilka dni, a dokładnie 19 września.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: