Jednodniowa promocja świąteczna: Forza Motorsport 6

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nie mieliście okazji stanąć na podium w szóstej odsłonie rewelacyjnej Forzy? Śpieszcie się zgarnąć ten tytuł w super niskiej cenie.

Tradycją jest, że Microsoft podczas świąteczno-noworocznej wyprzedaży ma też dla nas jednodniowe „superokazje”. Są to tytuły, których nie znajdziemy na normalnej, opublikowanej już liście i na złapanie okazji mamy jedynie kilka godzin. Dziś tą wyjątkową ofertą jest Forza Motorsport 6, gdzie jej cena spadła aż o 160,79 złotych, a to znaczy, że jedną z najlepszych gier wyścigowych możemy kupić za jedyne 239,99 zł 79,20 złotych.

Forza Motorsport 6 jak zawsze dostarcza wspaniałe emocje, oferuje ponad 450 samochodów, 26 torów z całego świata i rozgrywkę w jakości Full HD w 60 klatkach na sekundę. Tryb multiplayer doje dostęp do wyścigów sieciowych do 24 uczestników oraz lokalny tryb dla dwóch graczy.

»Zobacz również: Jak wyglądały oferty dnia w minionym roku?

Nie zrobiliście sobie jeszcze prezentu na święta? A może chcecie zrobić świąteczną niespodziankę komuś bliskiemu? Promocja na Forza Motorsport 6 będzie wyjątkową do tego okazją.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: