Forza Horizon 5 Rally Adventure – Poznajemy szczegóły nowego DLC

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Najnowsze duże rozszerzenie do Forzy Horizon jest już tuż za rogiem. Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej mapie?

Rally Adventure to świeżo zapowiedziane rozszerzenie Forzy Horizon. Te w przypadku podstawowej wersji gry nabędziecie odzielnie w cenie 80,10 PLN lub 119 PLN w przypadku pełnego zestawu dodatków. Oczywiście posiadacze wyższych wersji gry otrzymają DLC beż żadnych dodatkowych opłat.

Wiemy już doskonale, że Rally Adventure przeniesie nas do Sierra Nueva. Ta podobnie jak w przypadku Hot Wheels będzie odrębną mapą świata. Wiemy też jak ta się prezentuje w pełnej okazałości:

Forza Horizon 5 Rally Adventure mapa

Jeżeli zaś chcecie przyjrzeć się bliżej, to pod tym linkiem znajdziecie ją w rozdzielczości 8K.

Pueblo Artza

Cały świat został podzielony na różne biomy i obszary. Sercem będzie urokliwe miasteczko Pueblo Artza, otoczone wysokimi wzgórzami, a w powietrzu ulokowane zostały kolejki górskie, z których widok ma być imponującą atrakcją dla tutejszych turystów. Z poziomu ulicy podobno jest równie pięknie 😉

PUEBLO ARTZA

Desert Gorge

Prawdopodobnie jedno z nielicznych miejsc, gdzie droga jest asfaltowa. Ta wije się wzdłuż wielkich kanionów. Echo dźwięku silnika niosące się po otaczających skałach ma być prawdziwą ucztą dla uszu. Odnajdziemy tu tez także drewniany most, na którym aż będzie się prosiło, by włączyć tryb fotograficzny.

DESERT GORGE

Green Hills

Zieleń jest bardzo ważna. Tutaj tej nie zabraknie. Kilometry otwartej, ale i wymagającej przestrzeni. Przestrzeni pełnej roślinności, kaktusów czy też krystalicznie czystej wody.

GREEN HILLS

Palm Forest

Wzgórze z wodospadem oraz gęsta, tropikalna roślinność. Widok wart zobaczenia, aż szkoda robić tam rozróbę czterema kołami.

PALM FOREST

Abandoned Quarry

Chociaż wizualnie najmniej atrakcyjnie, to tutaj może Wam się spodobać prawie że najbardziej. Głęboki kamieniołom! Nic, tylko szykować dużą maszynę i gaz do dechy. Od Was tylko zależy, czy zjedziecie po wyznaczonej trasie, czy tez oddacie szalony skok w dół.

ABANDONED QUARRY

Rugged Dunes

Przed wjazdem tu lepiej nie jedźcie na myjnie. Piaszczysta pustynia pełna kurzu skutecznie pokryje lakier Waszego auta. Duża wyboista przestrzeń może okazać się idealnym miejscem do szaleństwa. Posiada też parę ciekawostek do odkrycia.

RUGGED DUNES

Premiera Forza Horizon 5 Rally Adventure już 29 marca 2023. Więcej dowiecie się w oddzielnym, wcześniejszym wpisie.

Źródło: forza.net

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: