Forza Horizon 4 + Lego Speed Champions w promocji dnia na CDKeys

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Rozglądacie się za zniżkami na gry Xbox One przed Black Friday? Sprawdź Daily Deals na CDKeys.com!

Już za kilka dni w sklepach ruszają promocje z okazji Czarnego Piątku. Niektóre z nich widoczne są już teraz, a warto pamiętać, że czasem takie wyprzedaże mają ograniczony nakład lub czas. W CDKeys tylko dziś możecie trafić na tytuł Forza Horizon 4 wraz z najnowszym rozszerzeniem Lego Speed Champions. Zestaw jest przeceniony aż o 65%, co daje sumę 118.19 złotych. Promocja dostępna będzie do jutra, tj. 19 listopada, do godziny 12:00.

Pośród tych “Promocji Dnia” dostrzec można także Star Wars Jedi: Fallen Order Deluxe Edition w cenie 231.19 złotych. Zostając przy Forza Horizon, w promocyjnej ofercie CDKeys widnieje także trzecia odsłona festiwalu:

Zobacz: Zniżka -88% na Anthem w promocji dnia na CDKeys

Chętni na przedłużenie swojego abonamentu Xbox Game Pass ULTIMATE mają okazję na 33% tańszą usługę. Zamiast 154.09 złotych, gracze zapłacą 102.69 zł. 

W CDKeys.com możecie znaleźć wiele ciekawych zniżek na kody z grami. Możecie im spokojnie zaufać, my już nieraz korzystaliśmy z tego serwisu i wszystkie transakcje przechodzą bezproblemowo. Warto posiadać konto PayPal do płatności za wybrane produkt, ponieważ z kodem PAYPAL2019 uzyskacie dodatkowe 2% zniżki.

Inne ciekawe oferty w serwisie to:

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl