Forza Horizon 3 zniknie z Mcrosoft Store

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dni przedostatniej odsłony Forzy Horizon w Microsoft Store są już policzone. Gra zmierza do statusu „End of Life”.

Cyfrowe gry już to do siebie mają. Ich zawartość bazuje na całej masie przeróżnych licencji, które kiedyś muszą się skończyć. Dotyczyć mogą one totalnie wszystkiego. Marek aut, utworów w radio, grafik i tak dalej. Zwykle to są główne powody wygasania licencji.

Gdy gry są już starsze, zazwyczaj ich przedłużanie jest nieopłacale. Dlatego też po prostu twórcy decydują się na usunięcie takich tytułów z cyfrowej sprzedaży.

Ten nieunikniony los, tak jak poprzednie części i wiele innych gier spotka teraz Forzę Horizon 3. Ta z Microsoft Store zniknie już 27 września. Do tego czasu, tytuł jest na sporej promocji, bowiem podstawową wersję kupice już za 109,00 35,97 złotych na własność.

Warto jednak się wstrzymać, bo historia kołem się toczy. Przypomnijcie sobie, co działo się z popzrednimi częściami Forzy w takiej sytuacji. No właśnie, trafiały do Games with Gold. Możemy więc się spodziewać, że i tak samo stanie się przy wrześniowej ofercie.

Oczywiście, jesli już FH3 posiadacie, czy to w wersji digital czy na płycie, to o nic nie musicie się martwić. Wasza kopia będzie normalnie grywalna po usunięciu jej ze sklepu. Jest zwyczajnie Wasza. Niemożliwy natomiast będzie jej zakup.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: