Forza 6 zniknie z Microsoft Store w połowie września

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

To już koniec zwrotu cyfrowej wersji Forzy Motorsport 6. To tez ostatnie dni na zakup i dodatki w niższych cenach.

To, że Forza Motorsport 6 opuści Microsoft Store wiemy już od jakiegoś czasu. To właśnie dlatego produkcja pojawiła się w sierpniowym Games with Gold (możecie ją nadal przypisać do kont za darmo pod tym linkiem). Podobnie było z bardzo mocno przecenionym DLC, oferującym wszystkie wydane dodatki.

Gra cyfrowy sklep oficjalnie opuści 15 września. Do tego czasu możecie ją zakupić wraz z wszystkimi dodatkami. Jeżeli już ją posiadacie, nie musicie się o nic martwić – gra nalezy do Was. Możecie ją usuwać i instalować w dowolnym momencie w przyszłości.

Nim gra zniknie z dystrybucji, posiadacze złotego członkostwa oraz Xbox Game Pass Ultimate, mogą zdobyć oferującą 42 pojazdy Przepustkę samochodową aż 80% taniej, w cenie 19,99 złotych oraz samą grę. Jeżeli więc nie złapaliście poprzedniej oferty, to ta jest ostatnią szansą.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: