Fornite korzysta z sukcesu PlayerUnknown’s Battlegrounds i dostarcza tryb Battle Royale

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Bijący rekordy tryb już na dniach pojawi się w najnowszej produkcji od Epic Games.

Gracze Xbox One z niecierpliwieniem czekają na PlayerUnknown’s Battlegrounds, za którym stoi Bluehole Studio Inc. Tytuł ma pojawić się już w tym roku, również w usłudze Game Preview. Fornite już się tam znalazło i z sukcesem zostało przyjęte na konsoli Microsoftu. Aktualnie kupimy je w promocji (129,99 zł 97,49 zł), jednak później będzie oferowane jako gra free-to-play z systemem mikropłatności.

» Zobacz również: Gry free-to-play na Xbox One

Twórcy zdążyli już teraz ogłosić, że Fornite skorzystają na bijącym rekordy trybie Battle Royale, który dostępny będzie od 26 września. Co najlepsze, na mapie pojawi się aż 100 graczy jednocześnie, a tylko ostatni gracz przy życiu odniesie zwycięstwo. Nie ma jednak żadnych ograniczeń aby tego dokonać. Możemy polować na wrogów w tradycyjny sposób lub zastawiać na nich pułapki.

Jak widać Epic Games nie stawia na nudną rozgrywkę i nie zaprzestaje na zwykłym polowaniu. Gracze mogą wykorzystać ogromną mapę budując forty chroniące przed atakiem, co jeszcze bardziej podnosi poprzeczkę dla przeciwników.

Jeśli podoba Wam się nowe rozszerzenie i nie chcecie czekać na wyjście gry z fazy testów, to możecie zakupić ją taniej tylko w tym tygodniu.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: