Ostatnie „logo” Project Scorpio nie będzie oficjalnym znakiem

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Flaga, która ogarnęła internet nie jest symbolem najnowszej konsoli Microsoftu.


Zaprezentowana wczoraj grafika przedstawiająca mniemane „logo” najpotężniejszej konsoli na rynku okazuje się nieprawdziwa i jest jedynie tworem jednego fanów marki Xbox. Wpis na twitterze Microsoft Studios przedstawiał flagę, na której ułożony został skorpion z logotypów Xbox. Microsoft pochwalił się prezentem od jednego gracza, który ma zawisnąć w dziale marketingowym firmy.

 

Jeżeli jesteście przekonani, że jest to oficjalny znak, to niestety ale tak nie jest i nie będzie. Przekonują o tym liczne odpowiedzi MS Studios na reakcję dodanego wpisu. Flaga jest tylko wymyśloną kreacją od fana, która spodobała się pracownikom marki i została przez nich udostępniona.

 


Co ciekawe nie jest to jedyna ilustracja od miłośników marki. Już nieco wcześniej mogliśmy w sieci zauważyć wizerunek skorpiona ułożonego z kontrolerów elite. Flaga opublikowana wczoraj wydaje się być kopią oryginalnego pomysłu.

Czy w ogóle Xbox Scorpio będzie posiadał swój własny znak handlowy? Nie jest to wciąż wiadome. Project Scorpio jest kolejną konsolą Xbox i zapewne to jej znak otrzymamy jedynie na urządzeniu.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: