FINAL FANTASY XIII, XIII-2 oraz LIGHTNING RETURNS: FFXIII we wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Tak jak wcześniej zapowiadano,trzy odsłony Final Fantasy są już dostępne we wstecznej kompatybilności.

Jeśli oglądaliście ostatnie Inside Xbox nadawane z X018 w Meksyku, na pewno o tym usłyszeliście. Gdyby jednak umknęła Wam konferencja, nasze zwięzłe jej podsumowanie znajdziecie pod tym linkiem. Zarazem przypominamy, że wyczekiwane przez niejednego gracza trzy odsłony tej japońskiej serii gier, są już grywalne na najnowszej generacji konsol. Takie ogłoszenie na swoim twitterze dodał dziś Major Nelson.

Ponadto każda z odsłon w pełni wykorzysta moc obliczeniową Xbox One X. To samo od tego momentu dotyczy gry Civilization Revolution, która w ramach backward compatibility dostepna jest już od jakiegoś czasu.

Wszystkie omawiane pozycje znajdźcie w Microosft Store, korzystając wygodnie z poniższych linków. Jeżeli zaś macie gry na płytce, wystarczy ich użyć, tak samo jak w przypadku każdej innej gry na Xbox One.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.