FIFA 17 w EA Access jeszcze w tym miesiącu!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gorąca wiadomość z ostatniej chwili: FIFA 17 w EA Access jeszcze w tym miesiącu!

Electronics Arts własnie poinformowało, że do skarbca w abonamencie zmierza własnie najnowsza FIFA, którą do woli będziemy mogli ogrywać już w tym miesiącu! Na tym jednak nie koniec.
W najbliższym czasie ogramy również:

Dragon Age™: Początek – Pierwsza odsłona jednej z najlepszych serii gier RPG ostatniej dekady wprowadza graczy w rozbudowany świat fantasy pełny grających na emocjach opowieści, przyśpieszającej bicie serca walki, potężnej magii i niesamowitych cyfrowych aktorów.

Medal of Honor™ Airborne – Wyrusz w przestworza w grze Medal of Honor: Airborne, skocz na spadochronie prosto w krwawe bitwy lądowe i wpłyń na losy II wojny światowej. Każdą misję zaczynasz na pokładzie samolotu nad kontrolowanym przez państwa Osi terenem. Następnie skaczesz, by wziąć udział w największych operacjach powietrznodesantowych w historii zmagań wojennych.

Źródło: https://www.ea.com
Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: