Fallout Shelter już teraz za darmo na Xbox One i Windows 10

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Sporo dobrej zabawy dostępnej bezpłatnie!

Fallout Shelter to bezpłatna gra strategiczno-ekonomiczna wydana przez studio Bethesda już w 2015 roku. Wspomnieć trzeba, że gra okazała się hitem, gdyż już po pierwszych dwóch tygodniach od premiery zarobiła ponad 5 milionów dolarów. Początkowo stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych została rok później przeniesiona na komputery PC. Do tego czasu gra została bardzo rozbudowana, a konsolowa wersja otrzyma wszelkie dostępne aktualizacje.

Znalezione obrazy dla zapytania Fallout Shelter
W ostatnim tygodniu dostaliśmy informację, że 7 lutego otrzymamy tytuł na Windows 10 oraz na Xbox One. Oprócz tego gra działa w usłudze Play Anywhere, dzięki czemu możemy przenosić nasz stan gry między platformami.

Jeżeli nie mieliście okazji zagrać w Fallout Shelter, to w skrócie chodzi w nim o przetrwanie w jednym ze schronów, którym zarządzamy i rozbudowujemy wraz z kolejnymi poziomami. Ważnym aspektem jest dbałość o innych członków naszego miejsca. Troszcząc się o ich dobro musimy podejmować decyzję o spełnieniu ich życiowych potrzeb jak i o przedłużeniu gatunku. Uważać musimy na atakujące nas z zewnątrz różne stwory, więc konieczne jest wyposażenie siebie i innych mieszkańców w broń.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Pomimo, że tytuł oferowany jest jako gra Free to Play, to nie jesteśmy atakowani przez nachalne mikropłatności. Oczywiście takowe istnieją jednak sprowadzają się wyłącznie do skrzynek z losowaniami różnych nagród.

Wraz z nadchodzącą wersją na konsole Xbox One otrzymamy usprawnienie sterowania, dzięki czemu łatwo przyjdzie obsługiwać rozgrywkę padem.
 
Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: