Fallout 4 już wkrótce w 4K!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Lista gier Xbox One X Enhanced stale rośnie, a dziś zapowiedziane zostało Fallout 4.

Gier na liście tych ulepszonych sukcesywnie przybywa, jedne są już gotowe, inne są w trakcie tworzenia, kolejne zaś na ostatniej prostej przed publikacją. W momencie, gdy poprzednia odsłona Fallout’a z Xboxa 360, działająca w ramach wstecznej kompatybilności posiada już stosowną łatkę ulepszającą grafikę dla najlepszej konsoli na świecie, twórcy zapowiedzieli podobny ruch co do najnowszej części.

„Coming Soon” – taki status kilka godzin temu pojawił się przy tej pozycji w specjalnej rozpisce. Oznacza to, że deweloperzy odpowiedzialni za ten tytuł przygotowują się do wydania przygotowanej przez nich aktualizacji, która pozwoli zwiększyć wizualne doznania z rozgrywki. Zmianie może ulec rozdzielczość na 4K i / lub HDR oraz 60 klatek na sekundę. W najlepszym wypadku otrzymamy wszystkie te trzy rzeczy jednocześnie, jednak na ten moment nie ma żadnych konkretnych informacji.

Dla przykładu, w Rise of the Tomb Raider, posiadacze konsol Xbox One X muszą dokonać wyboru pomiędzy większą rozdzielczością czy płynnością rozgrywki. Jak widać, jest więc to sprawa bardzo indywidualna, inna dla każdej gry. Zależne jest to od jej wymagań sprzętowych, optymalizacji i całej masy innych kwestii technicznych.

Jeżeli zależy Wam, by być na bieżąco z nadchodzącymi zmianami dla innych gier, możecie obserwować specjalnie przygotowaną i zawsze aktualną tabelę Xbox One X Enhanced.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: