Fallout 4 i Skyrim zostanie ulepszone dla Project Scorpio

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Todd Howard mówi o przyszłości swoich produkcji.

Kreator oraz twórca w studiu Bethesda Todd Howard w jednym z ostatnich przeprowadzonych wywiadów dla Gixel zdradził jakie plany czekają gry jak Fallout 4 oraz Skyrim. Bez wątpienia przyznaje, że te dwa tytuły będą dostosowane do specyfikacji nowej konsoli Xbox, aby wyglądały jeszcze lepiej i dawały więcej frajdy.

T. Howard jest zdania, że mając lepszy sprzęt nie chętnie wraca się do starych gier. Cieszy się z postępu technologicznego konsol i wie, że gracze są także coraz bardziej wymagający. Dlatego hity jak Fallout 4 i Skyrim otrzymają update, który wciąż utrzyma rozgrywkę na wysokim poziomie.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

W przypadku PS4 Pro Fallout i Skyrim także zostały uaktualnione do nowych możliwości. Tak jak robi się to na komputerach PC również wymagają tego konsole. Todd uważa, że posiadaczom nowych urządzeń jak Project Scorpio po prostu się to należy, aby czuli satysfakcję z zakupu. Również gry Bethesdy w ten sposób nie tracą zbyt szybko na wartości i ciągle są atrakcyjne.

Zapewne Microsoft będzie chciał, aby produkcje wycisnęły ze Scorpio natywne 4K, które jest celem tegorocznej konsoli Xbox.

Jakie gry chcielibyście zobaczyć w Ultra HD? Forzę H3? Gears of War 4? Halo 5?


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: