Fabularne DLC i DEMO Mafia 3 dostępne!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Zobacz nowości w grze Mafia III od 2K Games.

Mafia 3 jest przez jednych zachwalana, a przez innych krytykowana za liczne błędy, model jazdy i nudne przejmowanie dzielnic. Nie mniej jednak marka ma swoich wielkich fanów, którzy widzą wiele plusów tytułu, a producent wypuszcza właśnie pierwsze fabularne DLC pt. Gaz do dechy!

Rozszerzenie zaoferuje historię o szeryfie Beaumont, który jest skorumpowanym funkcjonariuszem. Razem z Roxy Laveau stawimy mu czoła i zrobimy wszystko aby się go pozbyć przywracając ład na obrzeżach Nowego Bordeaux.

Pakiet kosztuje 59 złotych w sklepie Xbox i oprócz wątku fabularnego posiada nowe lokacje, nagrody czy nowe aktywności. W przyszłości zaplanowane są także jeszcze dwa DLC. Kolejne premierę będzie miało w maju, a ostatnie w lipcu.

Na koniec najlepsza wiadomość dla chcących przed zakupem wypróbować bezpłatnie tytuł Mafia 3. w Sklepie Xbox pojawiło się demo gry, które umożliwia ukończenie całego aktu pierwszego.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: