Zapisz się do do zamkniętej bety F1 2019

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Parę dni temu ruszyły oficjalne zapisy. Jesteście zainteresowani?

Od jakiegoś czasu już każdy posiadacz Xbox Game Pass może zasiąść za sterami jednego z bolidów, dzięki obecności w nim zeszłorocznej edycji serii. Ci, którzy już grali chociaż raz, albo grają regularnie i są fanami tego sportu, na pewno wiedzą jak bardzo wymagająca i zaawansowana jest to produkcja.

Jeżeli więc chcecie zacząć już niebawem zacząć przygotowania do przesiadki do nowszej i odświeżonej wersji, która ma swoją premierę 28 czerwca, przygotowano zamknięte beta testy. Do tych pierw należy się jednak zapisać, a udział wezmą jedynie wybrani.

Aby dokonać takiego zgłoszenia, będziecie musieli w pierwszej kolejności założyć konto na forum Codemasters, jeżeli takowego nie posiadacie. Następnie w edycji swojego profilu wybrać opcję zapisu do bety w sekcji „Beta Sign up”. Zrobicie to w prawym górnym rogu ekranu podanej strony po uprzednim zalogowaniu na konto, klikając w nazwę użytkownika. W zakładce edycji profilu, powinna być dostępna sekcja, poświęcona becie.

Po jakimś czasie producenci powiadomią graczy, którzy będą mieli możliwość przetestować najnowszą odsłonę F1 2019. Data rozpoczęcia testów nie jest na ten moment znana.

Oficjalna notka: forums.codemasters.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: