F1 2017 w natywnym 4K na Xbox One X potwierdzone

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Kolejny symulator wyścigowy w super rozdzielczości Ultra HD.

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się o tym, że Project Cars 2 zadziała na konsoli Xbox One X w jakości 4K oraz w 60 klatkach na sekundę. Co prawda nie będzie to stale zablokowane 60 FPS, jednak One X nie powinien mieć problemów z utrzymaniem tej płynności. Inaczej będzie w tegorocznym tytule od Codemasters.

F1 2017, które zobaczymy 25 sierpnia na Xbox One będzie wspierać rozdzielczość UHD oraz HDR. Zadziała w stałych 60 klatkach na sekundę, co potwierdza Lee Mather – dyrektor kreatywny firmy. Mather wspomniał również, że One X jest urządzeniem zbliżonym do wysokiej klasy sprzętu PC, gdzie twórcy posiadają o wiele więcej możliwości, tj. wysoka jakość detali, lepsze oświetlenie i cienie. Próbkę tych możliwości zobaczyć warto na pierwszych materiałach.

 

Zauważyć można jak przyjazna jest konsola Microsoftu dla deweloperów. Premiera Xboxa One X 7 listopada tego roku w cenie 499$.


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: