EA SPORTS NHL 18 już teraz w otwartej becie

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gratka dla fanów hokeja na lodzie. EA udostępnia beta testy dla wszystkich graczy Xbox One.

Hokej na lodzie nie jest tak popularnym sportem w Polsce jak inne dyscypliny zespołowe, niemniej jednak mamy kilka mocnych drużyn. Gracze, którzy interesują się Narodową Liga Hokeja Stanów Zjednoczonych, mogą wziąć udział w otwartych testach najnowszej odsłony NHL 18 od EA Sports.

Nowością w tej odsłonie jest nowe sterowanie Creative Attack i Defensive Skill Stick oraz nowy tryb 3 na 3. Testy potrwają do 8 sierpnia, a do wzięcia udziału wymagany jest jak zawsze Xbox Live Gold. Ponadto, Electronic Arts zaznaczył, że w rozgrywkach mogą uczestniczyć tylko pełnoletni gracze.

Jeżeli będziecie skłonni nabyć pełną wersję gry gdy zostanie wydana, to należy pamiętać, że jakiekolwiek postępy nie zostaną przeniesione.

Tryb sieciowy pozwoli na rozgrywki do 12 graczy, również we współpracy online. Możliwa jest również opcja lokalnego multiplayera. Aby pobrać betę wystarczy wejść poniżej.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: