EA Play w ramach Xbox Game Pass dla PC dopiero w 2021

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Niestety nie mamy dziś dla Was takich wiadomości, jakie chcielibyśmy przekazać. Planowana fuzja abonamentów na komputerach została przełożona na rok 2021.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, to właśnie dziś posiadacze Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass dla PC mieli otrzymać dostęp do katalogu gier EA Play. Do połączenia doszło już wcześniej (10 listopada) na konsolach.

Jak się teraz jednak okazało, ze względów technicznych / biznesowych połączenie obu członkostw w przypadku komputerów z systemem Windows 10 zaliczy (miejmy nadzieję drobną) obsuwę. Na ten moment wiemy jedynie, że zarówno dla Microsoftu jak i Electronic Arts liczy się dostarczenie usługi kompletnej, na zadawalającym poziomie. Z tego względu zmuszeni będziemy poczekać na nią nieco dłużej.

Game Pass EA Access

Na ten moment nie wiadomo jednak jak długo, oprócz tego, że dalszych informacji mamy wyczekiwać po nowym roku. Oczywiście w przypadku konsol nic się nie zmienia i nadal możecie korzystać ze skarbca EA Play w ramach Xbox Game Pass Ultimate na Xboksach.

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: