EA Access za niecałe 9 złotych w Dailsy Deals na CD Keys

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Na Xbox One znajdziemy wiele abonamentów z dostępem do gier, więc warto obserwować na nie promocje. Subskrypcja od Electronic Arts teraz w bardzo dobrej cenie.

Lubicie ogrywać serię Need for Speed, Battlefield czy FIFA? Te i wiele innych gier spod szyldu Electronic Arts znajdziemy w członkostwie EA Access, dostępnego na Xbox One i od niedawna na Playstation 4. Warto nadmienić, że w tym skarbcu gier czekają również tytuły na Xbox 360, grywalne dzięki wstecznej kompatybilności na Xbox One. Kto ma ochotę na dostęp do tych gier, może wykorzystać przecenę w internetowym sklepie CD Keys, gdzie 1-miesięczny abonament EA Access wyceniono na 8,89 złotych (w sklepie Xbox cena wynosi 14,99 zł/miesiąc).

Promocja EA Access

W tym samym sklepie wciąż trwa promocja na 3-miesięczne członkostwo Xbox Game Pass (kup tutaj) przecenione na 40.09 złotych (oszczędzamy blisko 50 zł). Jeśli chcecie przedłużyć swój abonament Xbox Game Pass Ultimate (kup tutaj), możecie skorzystać z 3-miesięcznego członkostwa w cenie 101,89 złotych. Przypominamy, że Ultimate pozwala uzyskać dostęp do biblioteki gier Xbox Game Pass oraz do gry sieciowej.

Więcej promocji na gry i abonamenty znajdziecie w tym miejscu.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: