Ten rok z EA Access zapowiada się naprawdę znakomicie!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

EA Access znane z pokaźnej biblioteki popularnych tytułów po raz kolejny zaskakuje graczy, kolejnymi darmowymi grami, które trafią do skarbca. Jeszcze w tym roku do puli trafi ich aż dziewięć.

Sześc z nich będzie pochodzić z serii Throwback Pack, gdzie stopniowo będą nam udostępniane gry typu arcade, na chwile obecną dostępne są już dwie z nich, a ich pełna lista wygląda następująco:

– Heavy Weapon™
– Bejeweled™ 2
– Bejeweled™ 3
– Feeding Frenzy™
– Feeding Frenzy™ 2
– Zuma™

Zatem będziemy mogli ogrywac te tytuły w przerwie od dużych, najnowszych hitów. A i tych w The Vault nie zabraknie, bowiem prócz tych wyżej wymienionych gier otrzymamy jeszcze trzy, zdecydowanie większe tytułu, a są to:

– EA SPORTS™ UFC® 2
– Mirror’s Edge™ Catalyst
– Star Wars™ Battlefront™

Brzmi pięknie, prawda? Świeżutki Mirror’s Edge i powalający piękna grafiką Battlefront, a na dokładkę najnowsze UFC dla fanów walki w ośmiokątnym ringu. Dokładne daty udostępnienia tych gier nie są jeszcze znane. Jakby jeszcze komuś było mało, członkowie EA Access od 13 października mogą ogrywać Battlefield™ 1 w postaci dziesięcio godzinnego triala, oferującego nam dostęp do gry wieloosobowej oraz dwóch pierwszych misji kampanii. Jeżeli jeszcze nie macie wykupionego abonamentu, to jest to odpowiedni moment, by to zrobić! Naszym zdaniem zdecydowanie warto.

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: