116 dni do zaprezentowania Project Scorpio

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp
Wszystko podczas E3. Sprawdź kiedy!

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

Nie ma innego najlepszego sposobu aby przyciągnąć widzów na konferencję Microsoftu podczas największych na świecie targów elektronicznych jakim jest E3 w Los Angeles. Licząc od dziś pozostało tylko 116 dni do oficjalnego przedstawienia najnowszej i najpotężniejszej konsoli do grania, jakim jest Project Scorpio. Oczywiście jest to jego nazwa tymczasowa. Domyślać się możemy, że będzie nosił nazwę z przedrostkiem Xbox. Czy będzie to kolejny numer jak 360 albo One? Dowiemy się za ponad 3 miesiące.

Konferencja Microsoftu, która zawsze stoi pod zielonym znakiem Xbox, odbędzie się 11 czerwca (niedziela) o godzinie 14 czasu PDT (pacyficznego), co znaczy, że w Polsce wydarzenie obejrzymy o godzinie 23:00

To nieco później niż w zeszłym roku, kiedy to mogliśmy zobaczyć nowości – jak na przykład odchudzony Xbox One – o godzinie 18:30.

Grafika przedstawiająca konferencję jaką opublikował Major Nelson na swoim profilu przedstawia wspomniany Project Scorpio – a w zasadzie jego wnętrze – co znaczy, że to na nim skupimy całą uwagę.
 

Czy Project Scorpio jest dla Was najważniejszym tematem wydarzenia? Czy liczycie na różnego typu zapowiedzi poza konsolą?

»Zobacz również:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: