Dziś wieczorem startuje beta Bleeding Edge

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czekacie na tegoroczny tytuł od Ninja Theory? Przedpremierowo macie szansę dołączyć do testowej rozgrywki Bleeding Edge! Zamknięta beta rusza już dzisiaj (14 lutego) od godziny 19:00 i potrwa do 17 lutego 2020 do godziny 21:00 na platformach Xbox One i Windows 10. Dostęp do zamkniętych testów gry otrzymają wszyscy abonenci usługi Xbox Game Pass, oraz gracze, którzy zdecydowali się na pre-order Bleeding Edge. Już teraz możecie pobrać produkcję na swoje konsole, aby w pełni wykorzystać czas na testy. Beta dostępna jest na Xbox One, Windows 10 oraz na platformie Steam. Gra wspiera usługę cross-play i cross-save pomiędzy trzema platformami.

 

Wśród nowości udostępnionych w programie beta znajdzie się system parowania ataków. Składają się na niego zaawansowane techniki walki pozwalające na przerywania combosów przeciwników. Dodatkowo, uczestnicy bety otrzymają specjalny, okolicznościowy dodatek walentynkowy do gry, a klienci składający zamówienia przedpremierowe na grę oraz abonenci Xbox Game Pass uczestniczący w programie beta otrzymają zestaw Punk Pack zawierający ekskluzywne dodatki do gry:

  • Skórka wojownika Punk Rock Niđhöggr
  • Skórka wojownika Butterpunk Buttercup
  • Skórka wojownika Outrider ZeroCool
  • Latająca deska Rioter’a
  • Pakiet naklejek Make Your Mark w grze, dzięki którym może pozostawić swój ślad
  • 3 bonusowe zaczepki

Kolejny etap testów beta został zaplanowany na weekend rozpoczynający się 13 marca 2020. Dostęp do testów ponownie otrzymają klienci składający zamówienia przedpremierowe na grę oraz abonenci Xbox Game Pass.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: