Dynamiczne motywy dostępne dla wybranych Insiderów! [AKTUALIZACJA]

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wielu z Was na to czekało. Jak donoszą użytkownicy serwisu Reddit, dynamiczne motywy są już dostępne u wybranych testerów.

Niektórzy Insiderzy z kręgów Alpha oraz Alpha Skip Ahead donoszą, że na ich konsolach Xbox One, pojawiła się możliwość ustawienia animowanego tła dashboardu. Wygląda na to, że zespół Microsoft chce wykonać ostatnie testy, nim Xbox Series X oraz S trafi do domów graczy.

My niestety jeszcze nie należymy do grona wybrańców, jednak będziemy aktualizować ten wpis, gdy to się tylko zmieni. Po aktualizacji sprzed dosłownie paru chwil dostaliśmy nową funkcję, ale ta zdaje się być niesprawna, co też zgłaszają inni testerzy. To znaczy, że mimo wyboru animowanego tła, te może nadal nie działać. Możecie zgłaszać takie przypadki w centrum Insidera.

Warto jednak zweryfikować to samemu. Jak sprawdzić czy Wy macie taką możliwość? Nowej opcji szukajcie w ustawieniach konsoli, w zakładce personalizacji tła i motywu. Tam na liście powinniście widzieć opcję dynamicznego tła.

Wygląda to tak jak na zdjęciu poniżej:

Xbox Dynamiczny Motyw

Efekt, w zależności od wybranej spośród siedmiu animacji i kolorów, powinien prezentować się następująco (13:45):

[AKTUALIZACJA]

No i wszystko stało się jasne. Tak jak tez można było się początkowo spodziewać, dynamiczne tła dashboardu będą dostępne wyłącznie na konsolach Xbox Series X oraz S. Wygląda więc na to, że opcja pojawiła się omyłkowo i niebawem zniknie wraz z najbliższą aktualizacją. Związane jest to najprawdopodobniej z mocą obliczeniową sprzętu i jak najlepszą płynnością działania systemu. O wyłączności tej funkcji dla next-genów usłyszycie na poniższym materiale:

Źródło: reddit.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: